penzion Bělá

svatby

Místo, které nadchne každého Vašeho hosta. Místo, které spojuje špičkový catering, skvělé prostory i ubytování. Máme zkušenost s více než 100+ svatbami.

Prosím zavolejte nám určitě se domluvíme.

Prostory

Chystáte svatbu v rodinném kruhu nebo máte v plánu naplnit maximální kapacitu? Vždy máme pro vás řešení.

Ubytování

Ubytování se nachází přímo v místě svatby, a tak nemusíte pro hosty zajišťovat odvoz. Ráno bude připravena bohatá snídaně formou švédských stolů, která zajisté potěší.

Catering

Catering dle Vašich přání si domluvíte s našim šéfkuchařem, který je vždy ochoten poradit se svatebním menu i hostinou. Pomůže Vám s výběrem a množstvím podle počtu hostů.

Obřad

Pokud se rozhodnete pro svatební obřad u nás, kde budete obklopeni krásnou přírodou, nezaskočí Vás ani nepřízeň počasí. Vždy máme připravenu i „mokrou“ variantu obřadu, pod prostornou zastřešenou terasou.

Koordinace, spolupráce

Spolupracujeme s každou „svatbou“ tak, aby se nevěsta cítila jako v bavlnce a ženich tak mohl hodit starosti za hlavu. Pomůžeme vám také s výběrem dekorací, s přípravou a zdobením prostoru hostiny a obřadu. Doporučíme vám ověřené hudebníky, fotografy …

Doplňkové služby

Na Vaše přání Vám nachystáme dětský koutek, odpočinkovou zónu. Záleží na Vás, jakou svatbu si budete přát. Jsme zkušený tým.

telefon

+420 608 744 376

All Desserts

35% off

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipcing elit the stibulum sit aet purus eu lectus tristique aliquam best donec maximus lacus nllec aroma pastol.