penzion Bělá

OSLAVY

Ideální místo pro konání soukromých oslav. Uzavřená společnost. Jen přátelé, rodina a spousta soukromí.

jubilejní

Kulaté, polokulaté a jistě i zcela běžné narozeniny jsou příležitostí k oslavě. Vybereme společně vhodné menu. Perfektně připravíme slavnostní tabuli. Postaráme se vám o celkový bezstarostný průběh.

dětské

Dětská oslava má svá specifika. Ti vaši tygříci křičí, běhají, strkají se a dalších tisíc věcí, které prostě děti dělají. Když si je pustíte domů tak se z toho budete ještě týden vzpamatovávat. Přijďte slavit raději k nám.

pracovní

Uzavřeli jste skvělý obchod, nebo má váš kolega narozeniny? Dobrý důvod oslavy v uzavřené společnosti mimo kancelář a v nádherném prostředí.

dámská jízda

Dámy co si budeme povídat, že. Dámská jízda to je úplně něco jiného než takový to slzavý údolí doma u televize. Když to rozjedeme tak nejsme k zastavení. U nás v restauraci máme pro vás ten nejlepší prostor stačí jen zavolat a domluvit si termín.

pánská jízda

Pánové tady je to jednoduché. Pivo a výborné destiláty pročistí hlavu. Nikdo ti do ničeho nemluví, můžeš si dát boty kam chceš, mluvit o čemkoliv. Být jen s kamarády. Takže už dál nepřemýšlejte a zavolejte si o termín.

Doplňkové služby

Pokud si chcete objednat hudbu, fotografa, striptéra, striptérku, nebo jen zpívajícího koně. Cokoliv co je legální a budete si přát na své oslavě mít. Pokud to bude jen trochu možné rádi vám s tím pomůžeme.

telefon

+420 608 744 376

All Desserts

35% off

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipcing elit the stibulum sit aet purus eu lectus tristique aliquam best donec maximus lacus nllec aroma pastol.